Helaas weinig activiteiten dit jaar, zeker voor leiding. Maar, daar brengt het Regionaal Projectteam verandering in! Voor alle leiding en vrijwilligers uit de Regio Amsterdam-Amstelland organiseren wij op zondag 18 april een leidingdag. Om eens bij te praten en ideeën uit te wisselen, maar ook gevuld met supergave online workshops zoals Bierbrouwen (18+), Weerwolven en ontwerpen van een Ecologische (moes)tuin op je eigen clubhuis en een gezellige slotactiviteit.

Wil je meer informatie Mail dan gauw naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of schrijf jezelf gewoon meteen in via deze link: https://forms.gle/dfjaqGrSKyxnhzCt9

Deze activiteit vind plaats op:

ZONDAG 18 APRIL 2021 tussen 14:45 en 17:30 uur

 • Programma
  • 14:45 uur inloop
  • 15:00 uur begin ronde 1
  • 15:40 uur begin ronde 2
  • 16:10 uur begin ronde 3
  • Hierna een gezamenlijke afsluitende activiteit
  • 17:30 uur Einde

Zien we jou ook op 18 april?

Namens het Regionaal Projectteam tot dan!